Sunlight T67 Adventure Edtiion - Automat - *akce*
Již na cestě
1 950 000,00 Kč vč. DPH
Sunlight T680 Adventure Edition - automat - *akce*
Novinka Již na cestě
1 960 000,00 Kč vč. DPH
t68_adventure_edition_2021_0154

Polointegrované obytné vozy

Naše sportovní polointegrované vozy (low profiles) představují vysoce pohodlné cestovní obydlí s velmi prostorným a chytře řešeným vnitřním prostorem a moderním progresivním "lookem". Adventure edice je ještě o stupeň elegantnější a uhlzenější.

Made in Germany - Sunlight polointegrované vozy jsou perfektvní káry pro všechny, co si užívají svobodu na cestách a vyznávají méně obyčejnou životní cestu.

Na výběr je z 9 různých typů uspořádání nástavby a nyní od roku 2024 zařadil Sunlight do svého repertoáru vedle podvozků Fiat také podvozek značky Ford. Obě chassis nabízejí nebřebernou škálu příplatkové výbavy a to jak pro podvozek samotný, tak i pro nástavbu.
 


 Katalog Sunlight Motorhomes 2024 ke stažení ZDE


v66_adventure_edition_2021_1332_cropped

Kompaktní polointegrované obytné vozy

Vozy s označním "V" jsou jako stvořeny pro ty, kteří rádi cestují s plnou polní, ale přitom chtějí kompaktní a hbitý vůz - menší než polointegrované vozidlo, větší než obytná dodávka. Naše "VANs" jsou jako doma na horských klikaticích nebo jiných menších silnicích.
Naproti tomu stále nabízí dostatek úložných prostor v obytné části, stejně tak jako v garáži, a to díky jejich chytře řesenémů půdorysu

Na výběr výrobce nabízí 3 půdorysy na podvozcích Citroen. Pro ty, kteří touží po kratším obytném voze, je v nabídce Sunlight V60 s délkou pouhých 595 cm.


 Katalog Sunlight Vans ke stažení ZDE