Tessoro 463 - pro 5 osob, dostupnost 06/2023
Akční
1 825 500,00 Kč vč. DPH

Obytné vozy Benimar

Benimar je již na trhu obytných vozů po více než 40 let a od roku 2009 je nekompromisní leader v obytných vozech na španělském trhu.

Benimar se pyšní širokou flotilou nástavbových variant rozdělených do 5 kategorií, kde každá představuje různorodá řešení  uspořádání a výbavy pro své nové majitele
amphytrion


Díky svému velmi štědrému místu v kabině řidiče, perifernímu výhledu z kokpitu a ohromnému komfortu, který nabídne tento typ nástavby, AMPHITRYON je ten pravý vůz pro náročné cestovatele.

mileo

 

Řada MILEO nabízí světlé a moderně stylizované varianty a to díky kombinaci tmavého dřeva a bílého interiéru. Jsou to perfektní obytné vozy pro ty, kteří chtějí o trochu více.

tessoroTESSORO je nejrozsáhlejší řada s nejlepším poměrem kvality a ceny z kolekce Benimaru. Jako všechny naše nízkoprofilové modely, nabízí Tessoro panoramatickou výsuvnou stropní postel jako standard. 


sportAlkovna, která byla stvořena pro rodinu. S kapacitou pro více než 5 osob převzala řada SPORT perfektní zpracování a materiály jako ostatní vozy z flotily Benimaru s maximem místa pro všechny cestující.benivanDodávka, která vás provede světem bez kompromisů. BENIVAN je pro své rozměry, funkčnost a kvalitu zpracování ideálním partnerem pro fanoušky skladnějších obytných vozidel.