Prodej obytných vozů a karavanů
www.CampingCars.cz
Chvojenec 221
534 01 HOLICE
 
Po - Pá 9:00 - 17:00
kontaktujte nás
+420 777 999 880 info@campingcars.cz

Chcete dovybavit a vyladit Váš karavan? Teď je ta pravá chvíle. Zastavte se u nás.

Rádi vám pomůžeme a poradíme. Z širokého sortimentu firmy MOVERA si určitě vyberete.

Těšíme se na vás.

Obytná auta

Obytné automobily Benimar - volba bez kompromisu

Obytná auta Benimar a Bürstner

Hledáte obytný automobil šitý vám na míru? Pak jste na správném místě. Zančka Benimar nabízí bezpočet variant konstrukčního řešení a vnitřního uspořádání, ze kterých si rozhodně vyberete obytný automobil přesně podle vašich požadavků.

V letošním roce přichází Benimar na trh ze zcela přepracovanou řadou TESSORO, která se zařadila mezi plnohodnotné polointegrované vozy. TESSORO je postaveno na platformě Ford a stává se tak velmi atraktivní alternativou k prémiové řadě  MILEO na podvozku FIAT. Benimar v roce 2018 nezůstává pozadu ani v ostatních řadách a nešetří inovativními nápady. Polointegrované Mileo 282 vám v zadní části nabídne dokonalé pohodlí obývacího pokoje. Naproti tomu Tessoro 481 vám na pouhých šesti metrech nabídne komfortní zázemí plnohodnotného obytného vozu s prostorným interiérem a důmyslně řešeným úložným prostorem. Novinkou 2018 je model Tessoro 483 s jedinečně řešeným úložným prostorem v zadní části obytného vozu.

Po nevídaném úspěchu kompaktního modelu Tessoro 440up přichází Benimar s dalším plně vybaveným modelem pro začínající karavanisty - Sport 340up, pětimístná alkovna na platformě FORD s délkou pouhých 6,8m vybavená 3m markýzou, solárním dobíjením, 19" TV a 170HP motorem vám nabídne vše co potřebujete na cestách za bezkonkurenční cenu.

Pohodlí, jedinečnost a kvalita - to je značka Benimar

S důrazem na detail, kvalitu zpracování a díky mnohaletým zkušenostm s výrobou a vývojem karavanů je Benimar na špičce mezi výrobci obytných automobilů. Moderní design, inovativní materiály, maximální pohodlí a dokonalého využití vnitřní prostoru, to jsou hlavní devizy tohoto španělského výrobce, který je od roku 2002 součástí francouzské skupiny TRIGANO. Během čtyřiceti let od vzniku značky Benimar se obytné automobily tohoto výrobce staly synonymem komfortu a kvality dílenského zpracování.

S možností výběru z mnoha polstrování, vnitřního uspořádání a podvozkových variant se každý karavan opouštějící brány této značky stává jedinečným originálem, na jehož vzniku se podílí také jeho budoucí majitel. 

Obytný automobil není pouze dopravní prostředek, je to váš domov na cestách a toho jsou si u Benimaru dobře vědomi.

 

Videogalerie Benimar obytné vozy modely 2020:
Obytná auta Benimar 2020 - video

 

Katalog a ceníky Benimar 2020 v pdf ke stažení:
Obytná auta Benimar 2020 - ceník
Obytná auta Benimar 2020 - ceník paketů
Obytná auta Benimar 2020 - ceník příslušenství
Obytná auta Benimar 2020 - katalog 22MB

 

Copyright © 2011 Karavany, Web created by SMART soft , redakční systémy a internetové obchody

 
 
 
Celkem: mena; ?>