Silver Mini Freestyle 290
Akční
470 000,00 Kč vč. DPH
Silver Trend 350
558 000,00 Kč vč. DPH
Mini Freestyle Racing 300
Akční
579 000,00 Kč vč. DPH
Silver Mini Freestyle 300
450 000,00 Kč vč. DPH
Silver Trend 380
Akční
638 000,00 Kč vč. DPH

Mini karavany MINI Freestyle


Chcete si zachovat nezávislost, možnost zakempovat téměř kdekoliv, rychle se přemísťovat z místa na místo a stále mít k dispopzici svůj automobil, se kterým můžete podnikat výlety do okolí, či nemáte možnost velkého přístřešku pro normální karavan k jeho ustájení a disponujete pouze garáží? Právě pro vás jsou mini karavany MINI Freestyle jako stvořené. Desítkami let prověřená konstrukce tradičního francouzkého výrobce společně s detailně propracovaným interiérem vám poskytnou dostatek pohodlí a komfort srovnatelný s velkými karavany.

Mini

Se skládací střechou, která usnadňuje pohyb uvnitř a kompaktními rozměry, mají karavany Mini Freestyle POP TOP všechny výhody. Perfektní za všech okolností a zejména pro karavanisty, kteří rádi cestují, Mini Freestyles vám přinášejí svobodu pohybu, snadné řízení, úsporu a velmi šikovnou velikost.

Sport Edition

Tato řada vám nabídne nejen všechny výhody a přednosti, jako řada Mini, navíc je uzpůsobena pro cestování s motorkou. Edice Sport považuje kolébku na moto, raily, úchytná ucha, zesílenou podlahu a stojan pro dvoustopého miláčka jako povinnou výbavu

Exclusive

Tato řada vám nabídne nejen všechny výhody a přednosti, jako řada Mini, navíc přichází plně vybavena, aby uspokojila potřeby i toho nejnáročnějšího karavanisty. To vše při zachování své bezkonkurenční výšky pro snadnou manipulaci.

Užitečné Odkazy:
https://www.mini-freestyle.com/en/