Minikaravan Trend 350
618 000,00 Kč vč. DPH
Minikaravan Mini Freestyle 300 - 750 kg
539 000,00 Kč vč. DPH
Minikaravan Trend 380
Akční
638 000,00 Kč vč. DPH
380 Exclusive Line + Cosy + Topení
Novinka
709 000,00 Kč vč. DPH
Mini Freestyle 300 Sport+ Shower paket
K dispozici skladem
609 000,00 Kč vč. DPH

Mini karavany MINI Freestyle


Chcete si zachovat nezávislost, možnost zakempovat téměř kdekoliv, rychle se přemísťovat z místa na místo a stále mít k dispopzici svůj automobil, se kterým můžete podnikat výlety do okolí, či nemáte možnost velkého přístřešku pro normální karavan k jeho ustájení a disponujete pouze garáží? Právě pro vás jsou mini karavany MINI Freestyle jako stvořené. Desítkami let prověřená konstrukce tradičního francouzkého výrobce společně s detailně propracovaným interiérem vám poskytnou dostatek pohodlí a komfort srovnatelný s velkými karavany.

Mini

Se skládací střechou, která usnadňuje pohyb uvnitř a kompaktními rozměry mají karavany Mini Freestyle POP TOP všechny výhody. Perfektní za všech okolností a zejména pro karavanisty, kteří se rádi přemisťují, Mini Freestyles karavany přinášejí svobodu pohybu, snadné řízení, úsporu a velmi šikovnou velikost.

Sport Edition

Tato řada vám nabídne nejen všechny výhody a přednosti, jako řada Mini, navíc je uzpůsobena pro cestování s motorkou. Edice Sport považuje kolébku na moto, raily, úchytná ucha, zesílenou podlahu a stojan pro dvoustopého miláčka jako povinnou výbavu.

Exclusive

Řada exclusive nabídne vše nezbytné, jako řada Mini a navíc přichází plně vybavena, aby uspokojila potřeby i toho nejnáročnějšího karavanisty. To vše při zachování své bezkonkurenční výšky pro snadnou manipulaci.


_ada_mini_freestyle


Katalog Mini Freestyle 2024 ke stažení ZDE