Prodej obytných vozů a karavanů
www.CampingCars.cz
Chvojenec 221
534 01 HOLICE
 
Po - Pá 9:00 - 17:00
kontaktujte nás
777 999 880 info@campingcars.cz

Chcete dovybavit a vyladit Váš karavan? Teď je ta pravá chvíle. Zastavte se u nás.

Rádi vám pomůžeme a poradíme. Z širokého sortimentu firmy MOVERA si určitě vyberete.

Těšíme se na vás.

Benimar a Sunlight

BENIMAR

 

Prodej obytných automobilů  BENIMAR 2021Obytná auta Benimar  - prodej

Jako v každém roce i pro rok 2020 si BENIMAR připravil řadu novinek. Sedm zcela nových modelů, nový face to face půdorys polointegrovaných vozů PERSEO a především nový integrovaný automobil Benimar Amphitryon s vytvořený maximálním důrazem na prostor a pohodlí. To je jen stručný výčet inovací v nabídce výrobce obytných vozů Benimar pro rok 2020.

Rok 2020 je pro BENIMAR čtyřicátouprvní sezónu v segmentu obytných vozů a ani v ní španělský výrobce nezahálí. Připravil si  lahůdku v podobě luxusních integrovaných vozů AMPHITRYON, nabízených ve třech půdorysech s uspořádání FACE TO FACE, a zcela inovovanou řadu prémiových polointegrovaných vozů PERSEO. Stříbrná metalická kabina s aerodynamickými prvky, nové FACE TO FACE půdorysy a bohatá výbavy s možností ALDE topení to jsou hlavní atributy nového PERSEA s nimiž se zařadilo do naprosté špičky.

Velkou proměnou prošla také řada alkovnových obytných vozů SPORT. Na rozdíl od předchozích let se většina alkovnových modelů přestěhovala na podvozek FORD a to včetně novinky Benimar SPORT 363 s podélnými lůžky v zadní části a otočnými předními sedadly. Platformě FIAT zůstala věrná pouze klasika, šestimístný Benimar SPORT 346 a inovovaný sedmi místný Benimar SPORT 323.

Na své si v modelovém roce 2020 přijdou také příznivci obytných vestaveb. V tomto segmentu si BENIMAR připravil hned tři novinky. Populární edice UP s bohatou výbavou (3m markýza, solární dobíjení a nosič kol) byla doplněna o modely 104UP a 116UP, a rozšířila se na celkem sedm modelů pro ty, kteří s karavaningem teprve začínají. Druhý dlouho očekávaný model je BENIVAN 165 s podélným spaním při zachování délky 5,99m. Poslední novinkou mezi vestavbami je BENIVAN 145, nadstandardně vybavený automobil s pohodlným spaním pro dvě osoby a množstvím úložných prostorů. Inovací, kterou každý přivítá je zvýšení celkové hmotnosti u všech modelů BENIVAN na 3,5t, čímž stoupla dložnost o neuvěřitelných 200kg. Novinkou je také možnost volby ze tří metalických barev - stříbrná, tmavě šedá a světle modrá.

 

Novinek a inovací je bezpočet ,ale co zůstává i pro letošní rok stejné je maximální důraz na pohodlí při cestování, příjemné uživatelské prvky a nadstadardní kvalitu dílenského zpracování. V nabídce Benimar naleznete v šesti modelových řadách 33 vozidel a můžete si tak vybrat obytné auto přesně podle vašich požadavků.

Ať hledáte obytné auto, pro dva cestovatele, kteří si chtějí užívat cestování v luxusu, nebo hledáte dostatek prostoru pro velkou rodinu, jste příznivci značky FIAT nebo FORD, u Benimar rozhodně najdete karavan šitý vám na míru.

Benimar 2020 - nevídaná výbava již v základu

Benimar si pro vás v tomto roce přichystal jedinečnou nabídku bez kompromisu a nutnosti dokupovat pakety s příplatkovou výbavou. Již v základu nabízí nadstandardně vybavené vozy se silnější motorizací, podvozeky FIAT a FORD s motory EURO 6 a 130/140 koňskými silami. Samozřejmostí se staly klimatizace v kabině, dotykové rádio, nárazníky v barvě vozu a mnoho dalších prvků, za které byste dříve museli připlácet. Navíc vozy Tessoro 2019 jsou nově vybaveny vstupními dveřmi s dvoubodovým zámkem, oknem, moskytem a odpadkovým košem. Na všechny vozy Benimar 2020 na podvozku FIAT a FORD 170HP (s manuální převodovkou) lze umístit závěsné zařízení s kapacitou 2.000kg a maximalizovat tak užitnou hodnotu karavanu.

Neváhejte a přijďte si vybrat svůj druhý domov značky Benimar.

Obytná auta Benimar

Videogalerie Benimar obytné vozy modely 2020:
Obytná auta Benimar 2020 - video

 

Katalog Benimar 2021 v pdf ke stažení:

Obytná auta Benimar 2021 - katalog 20MB

 

 

Obytne auto Benimar Aristeo
Obytne auto Benimar Mileo Obytne_auto_Benimar_Tessoro
Obytne_auto_Benimar_Sport Obytne_auto_Benimar_Benivan

 

 

Copyright © 2011 Karavany, Web created by SMART soft , redakční systémy a internetové obchody

 
 
 
Celkem: mena; ?>